Opilí nesli kočárek, dítě vypadlo, je v nemocnici

CzechNews
27. 12. 2011 16:28
Opilá dvojice vynášela kočátek do schodů, sedmiměsíční dítě údajně vypadlo
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Aktuálně.cz

Ostrava - V ostravské fakultní nemocnici skončilo v noci na dnešek sedmiměsíční dítě. Údajně vypadlo z kočárku, když jej matka s přítelem vynášela do schodů. Oba v té době byli pod vlivem alkoholu, řekla ČTK mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.

Pětadvacetiletý muž a jeho o sedm let mladší partnerka, která je matkou dítěte, se podle jejího tvrzení vraceli v noci na dnešek z návštěvy. Okolo 23:00 společně vynášeli do schodů kočárek. Ten se jim ale prý převrhnul a dítě vypadlo na zem.

"Žena přivolala pomoc záchranářů a spolu s dítětem byla převezena do nemocnice, kde bylo dítě hospitalizováno," řekla mluvčí.

Ani jednoho z partnerů zatím policisté nevyslechli. Muž především kvůli opilosti. "Dechová zkouška v jeho případě vykázala hodnotu 2,8 promile alkoholu," řekla mluvčí.

Matka miminka na tom byla o něco lépe. Podle dechové zkoušky měla v krvi něco přes jedno promile alkoholu. Mluvčí ostravské fakultní nemocnice Tomáš Oborný ČTK řekl, že dítě při pádu neutrpělo vážnější zranění. "Do nemocnice bylo přijato na pozorování," vysvětlil.

 

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Výsledek primárek ve Wisconsinu úřady oznámí až příští týden

V americkém státě Wisconsin se i přes pandemii nemoci covid-19 konaly prezidentské primárky, ve kterých se v případě demokratů utkali o stranickou prezidentskou nominaci někdejší viceprezident Joe Biden a senátor Bernie Sanders.

Výsledky budou podle rozhlasové stanice NPR zveřejněny až 13. dubna jak dříve určil jeden ze soudů, který spor o konání voleb během krizové doby nynější pandemie rozhodoval.

Ve Wisconsinu tamní ministerstvo zdravotnictví podle úterní bilance eviduje 2578 nakažených, z nichž 92 nemoci podlehlo. U 745 lidí si jejich stav vyžádal hospitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy