Žena a dítě zemřely při nehodě na Opavsku, řidič pil před jízdou alkohol

ČTK ČTK
27. 3. 2016 11:08
Dva lidé dnes zemřeli při nehodě nedaleko Skřípova na Opavsku, šlo o ženu ve středním věku a šestileté dítě. Další dvě osoby byly se zraněními převezeny do nemocnice. Řidič před jízdou pil, při dechové zkoušce mu byla naměřena více než jedna promile alkoholu, řekli policejní mluvčí Daniela Vlčková a mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl. Podle dostupných informací se nehoda stala okolo 09:00 a dodávka se čtyřmi lidmi narazila do stromu. "Řidič automobilu z dosud neznámých příčin vyjel mimo vozovku a narazil do stromu," uvedla Vlčková. Podle Humpla na místě zemřela žena ve středních letech a šestileté dítě. Muž utrpěl lehčí zranění a byl sanitkou přepraven do nemocnice.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Martin Svozílek/Economia
 

Právě se děje

před 22 minutami

Na východě Ukrajiny byl zastřelen voják, další tři utrpěli zranění

Jeden ukrajinský voják byl zabit a další tři utrpěli zranění při sobotním ostřelování pozic vládních vojsk v Donbasu na východě Ukrajiny "ozbrojenými uskupeními Ruské federace" z minometů a dalších zbraní, uvedl v neděli na své internetové stránce list Ukrajinska pravda s odvoláním na komuniké velení ukrajinské armády. Podle něj "ruská okupační vojska" v sobotu desetkrát porušila příměří, v neděli zatím jednou.

Separatisté v neděli naopak obvinili ukrajinskou armádu, že během uplynulých 24 hodin dvanáctkrát porušila dohodnuté příměří ostřelováním vsí ovládaných povstalci. O případných ztrátách se povstalecká agentura DAN nezmínila.

V pondělí se v Paříži mají poprvé setkat prezidenti Ruska a Ukrajiny Vladimir Putin a Volodymyr Zelenskyj, aby za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Emmanuela Macrona jednali o míru v Donbasu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy