Ženu v Kamenickém Šenově zabilo vlastní auto, přimáčklo ji na strom

ČTK ČTK
18. 5. 2019 22:20
Dvaatřicetiletou ženu v Kamenickém Šenově na Českolipsku smrtelně zranilo vlastní auto. Zaparkovala se svým fordem a na chvíli se od něj vzdálila, na zadním sedadle nechala dítě. Když si všimla, že se auto samovolně rozjíždí dozadu, snažila se dostat dítě z vozu a současně auto zezadu zastavit. "Síly na to ale neměla. Vlastní auto ji přimáčklo na strom a ona utrpěla tak vážná zranění, že na místě zemřela," popsala tragédii krajská policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Dítě je podle ní v pořádku. Na místo vyjížděla posádka z nedaleké České Kamenice, oživovací pokusy skončily nezdarem. Lékař musel konstatovat smrt, řekl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje Michael Georgiev.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 55 minutami

Bolivijský prezident obhájil mandát, opozice hovoří o volebním podvodu

Dosavadní prezident Evo Morales patrně obhájil mandát již v prvním kole prezidentských voleb v Bolívii. Podle agentury AP to na základě sečtení 95 procent hlasů uvedl bolivijský volební soud. Učinil tak poté, co na téměř den pozastavil zveřejňování informací o sčítání hlasů.

Opoziční kandidát Carlos Mesa prozatímní výsledek neuznal a hovoří o volebním podvodu. Na několika místech země vypukly nepokoje.

Další zprávy