Veřejnost pomohla najít ztracené dítě, je v pořádku

ČTK ČTK
31. 1. 2013 9:11
Policie odvolala pátrání po jedenáctiletém chlapci z Liberecka
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie ČR

Liberec - Policie odvolala pátrání po jedenáctiletém chlapci z Liberecka.

Dítě je v pořádku a zpět u své matky. Informovala o tom liberecká mluvčí policie Ludmila Knopová.

"Díky pomoci veřejnosti byl chlapec ve středu 30. ledna v nočních hodinách vypátrán v centru Liberce a předán matce," uvedla policistka.

Po chlapci pátrali policisté od soboty, kdy se na ně obrátila jeho matka. Své dítě postrádala už od předchozího dne. Naposledy ho viděla v pátek 25. ledna ve 13:00 na autobusové zastávce ve Švermově ulici v Liberci.

 

Právě se děje

před 5 minutami

V liberecké nemocnici zemřel muž zraněný při výbuchu v Hamru

Kvůli úternímu neštěstí v provozovně likvidace nebezpečných odpadů firmy Purum v Hamru na Jezeře na Českolipsku přišel o život jeden člověk. Dnes zemřel muž hospitalizovaný v Liberci. Řekl to mluvčí nemocnice Václav Řičář. "Zemřel na následky svých zranění," uvedl Řičář. Zranění utrpěl při výbuchu po nečekané chemické reakci spojené s únikem škodlivin do ovzduší.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

Trump slíbil, že ještě před volbami zveřejní "finanční hlášení" o svém majetku

Americký prezident Donald Trump slíbil, že před prezidentskými volbami v roce 2020 zveřejní "finanční hlášení" o svém majetku. Šéf Bílého domu to ve čtvrtek napsal na Twitteru. Zda to bude daňové přiznání, které Trump vytrvale odmítá publikovat a kvůli němuž ho žalují opoziční demokraté, není z prezidentova tweetu zřejmé.

Opozice, usilující o prosazení ústavní žaloby prezidenta kvůli takzvané ukrajinské kauze, vede proti Trumpovi boj hned na několika frontách. Jednou z nich jsou právě daňová přiznání, jejichž zveřejnění sice americké zákony prezidentům nenařizují, ale od dob Richarda Nixona je to v USA běžné. Trump se dosud hájil tím, že jeho majetek je auditován.

Zdroj: ČTK
Další zprávy