Mladý muž v podezření z vraždy babičky i matky

Domácí ČTK Domácí, ČTK
21. 1. 2012 19:55
Policisté vyšteřují dvojnásobnou vraždu v České Lípě
Foto: Policie ČR

Česká Lípa - Smrtí dvou žen skončila v sobotu vpodvečer v České Lípě zřejmě domácí potyčka. V jednom z bytů v panelovém domě údajně napadl šestadvacetiletý muž nožem svou matku a babičku.

Způsobil jim velmi závažná zranění. I přes poskytnutou pomoc obě ženy ve věku 60 a 80 let svým zraněním podlehly. Pachatel zločinu je v rukou policistů, sdělila ČTK krajská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Neštěstí se stalo ve Zhořelecké ulici na největším panelovém sídlišti Špičák. "Událost oznámila na linku 158 Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje přibližně v 17:30," doplnila policejní mluvčí. Na místo vyjely policejní hlídky i krajští kriminalisté. Ti nyní zjišťují okolnosti rodinné tragédie i to, co jí předcházelo a motiv pachatele.

Na sídlišti Špičák žije i mnoho problémových a sociálně slabých rodin. Místní přezdívají lokalitě s nadsázkou Bronx. Kriminalisté tam už vyšetřovali všechny formy trestné činnosti, od vraždy, znásilnění, únosu, prodeje drog, vandalismu, loupežných přepadení, rvaček až po krádeže aut a vykrádání bytů.

 

Právě se děje

Další zprávy