reklama
 
 

Video: Řidič trolejbusu v Hradci zbil a vyhodil dívku z vozu, neměla drobné na lístek

31. 5. 2019 13:26
Řidič zbil a vyhodil dívku z trolejbusu. Neměla drobné na lístek | Video: Iva Kormošová |  00:58
Jedenapadesátiletý řidič trolejbusu v Hradci Králové podle policie zbil devatenáctiletou dívku, které předtím odmítl prodat lístek. Muž je podezřelý z výtržnictví, za které mu hrozí až dva roky vězení. Dopravní podnik řidiče pro hrubé porušení povinností propustil.

Incident se odehrál 16. května. "Řidič bezdůvodně odmítl prodat cestující jízdenku. Začal ji verbálně urážet a za užití násilí ji na zastávce Náhon vyvlekl z trolejbusu," uvedla mluvčí hradecké policie Iva Kormošová. Tam dívku podle policie povalil, přitlačil na sedačku zastávky a několikrát udeřil.

"Bohužel v trolejbuse nebyl nikdo, kromě dvou seniorek a dvou dětí, kdo by byl schopen studentce pomoci. Řidič ji nechal zraněnou na zastávce a odjel," uvedla mluvčí.

Podle serveru iDnes.cz incident vznikl poté, co řidič dívce odmítal prodat jízdenku, když chtěla zaplatit stokorunou. Následně odmítl i platbu drobnými, když si u jedné z cestujících rozměnila.

Žena napadení nahlásila na služebně policie ve čtvrti Malšovice a po podání vysvětlení vyhledala lékařské ošetření. Podezřelý muž se policii odmítl k incidentu vyjádřit.

autor: ČTK | 31. 5. 2019 13:26

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Královéhradecký kraj

  reklama
  reklama
  reklama