Při nehodě v dešti se u Deštného zranilo pět lidí, ženu s poraněním pánve vezl vrtulník

ČTK ČTK
14. 7. 2016 13:36
Při čelní srážce dvou osobních aut u Deštného v Orlických horách na Rychnovsku bylo ve čtvrtek dopoledne zraněno pět lidí. Nejvážněji zraněnou šestašedesátiletou ženu záchranáři s podezřením na poranění pánve a vícečetnými pohmožděninami odvezli vrtulníkem do hradecké fakultní nemocnice. Policie během čtvrtka v hradeckém kraji, který zasáhl vytrvalý déšť, řešila i další dopravní nehody. Řidiči Škody Octavia a Volkswagenu Golf se srazili za deště na silnici mezi Deštným a Sedloňovem. Ve fakultní nemocnici skončil s poraněním zad i starší muž. Další tři cestující utrpěli lehká zranění. Zraněním dvou seniorů skončila srážka dvou aut u Úlibic na Jičínsku. Další řada nehod se obešla bez zranění.
Déšť komplikuje situaci i na cestách. (Ilustrační foto)
Déšť komplikuje situaci i na cestách. (Ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 27 minutami

Trump přirovnal snahu o impeachment k lynčování. Kritici mluví o rasistickém podtextu

Americký prezident Donald Trump považuje snahu demokratických zákonodárců o jeho sesazení ústavní žalobou (impeachment) za lynč. Napsal to dnes na twitteru. Agentura AP upozornila, že zmínka o lynčování má rasistický podtext, neboť termín je v USA používán především v souvislosti s případy, kdy se obětí lynčujícího bělošského davu stal Američan černé pleti.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Výdaje na zdravotní péči se zvýší o osm až dvanáct procent, řekl ministr Vojtěch

Platby do jednotlivých oblastí zdravotní péče se příští rok podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) meziročně zvýší o osm až 12 procent. Výraznější nárůst platů čeká sestry poskytující domácí péči, a to zhruba 41 procent. Ministr to v úterý řekl poslancům při informování o situaci ve zdravotnictví, které má dostat v příštím roce rekordních 350 miliard korun. Úhradová vyhláška počítala podle ministra původně s navýšením plateb o 24 miliard korun. Po jednání premiéra Andreje Babiše (ANO) s poskytovateli péče i s KSČM přibylo dalších 4,9 miliardy korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy