Při nehodě na Rychnovsku utrpělo zranění sedm lidí. Policisté odklánějí dopravu

ČTK ČTK
Aktualizováno 28. 11. 2016 12:42
Při nehodě dvou osobních aut a dodávky u obce Lupenice na Rychnovsku v pondělí ráno utrpělo zranění sedm lidí. Informoval o tom mluvčí královéhradecké záchranné služby Ivo Novák. Mluvčí rychnovské policie Alena Kacálková řekla, že jeden z osobních vozů vyjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru a narazil do protijedoucí dodávky. "Tři mladí muži museli být po ošetření transportováni do nemocnice v Hradci Králové, stav jednoho z nich si vyžádal napojení na umělou plicní ventilaci. Ostatní cestující byli s lehkými zraněními převezeni k dalšímu vyšetření do nemocnice v Rychnově nad Kněžnou," uvedl Novák.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 20 minutami

Kvůli údržbě trati nejezdí tramvaje mezi zastávkami Lazarská a Jindřišská

Kvůli údržbě trati nejezdí v neděli tramvaje mezi zastávkami Lazarská a Jindřišská v centru Prahy. Jednosměrná výluka potrvá od 08:00 do 16:00 a týká se linek 3, 5, 6, 9 a 14. Detailní informace zveřejnil dopravní podnik hlavního města na svém webu.

Tramvaje budou v uzavřeném úseku jezdit po objízdných trasách, a to pouze ve směru Lazarská-Jindřišská. V opačném směru bude provoz bez omezení. Náhradní doprava nebude zavedena, cestující můžou využít metro.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Ve věku 78 let zemřel předseda skupiny Samsung a nejbohatší muž Jižní Koreje I Kun-hi

Ve věku 78 let v neděli zemřel předseda skupiny Samsung Group a syn zakladatele celého konglomerátu I Kun-hi. Informovala o tom jihokorejská společnost v prohlášení. Nejbohatší muž Jižní Koreje skonal za přítomnosti rodiny, včetně dědice průmyslového impéria I Če-jonga. O příčině smrti se společnost Samsung nezmínila. I Kun-hi podstoupil v roce 2014 operaci po infarktu a na sklonku 90. let se léčil s rakovinou plic.

Zdroj: ČTK
Další zprávy