Na D11 se srazilo auto s motorkou. Dálnice byla v obou směrech dvě hodiny uzavřená

ČTK ČTK
Aktualizováno 4. 10. 2016 13:54
Srážka osobního auta s motocyklem v úterý po 11:30 zhruba na dvě hodiny uzavřela sjezd z dálnice D11 do Hradce Králové. "Řidiči po dobu úplné uzavírky dálnice museli jezdit objížďkou přes Opatovice nad Labem," upřesnila mluvčí policie Iva Kormošová. Nehoda se stala na konci dálnice, kde je provoz svedený do dvou pruhů. Řidič osobního auta přijíždějící od Prahy dostal na mokré vozovce smyk a v protisměru se střetl s motocyklem. Motocyklistu záchranáři převezli se zraněním do nemocnice.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy