Řidič zahynul při čelní srážce s kamionem u Hradce Králové

ČTK ČTK
17. 1. 2015 18:25
Havárie se stala na silnici první třídy číslo 11 z Hradce Králové do Prahy.
Při čelní srážce osobního auta s polským kamionem zemřel muž z osobního auta.
Při čelní srážce osobního auta s polským kamionem zemřel muž z osobního auta. | Foto: ČTK

Urbanice - Jeden lidský život si vyžádala nehoda, která se v sobotu odpoledne stala u Urbanic na Hradecku. Při čelní srážce osobního auta s polským kamionem zemřel muž z osobního auta.

Havárie se stala na silnici první třídy číslo 11 z Hradce Králové do Prahy. Policie silnici kvůli vyšetřování nehody uzavřela, řekla mluvčí policie Iva Kormošová.

Řidič Renaultu Laguna předjížděl jiné osobní auto a zřejmě se nestačil zařadit zpět do svého jízdního pruhu. Po střetu s kamionem skončily osobní auto a návěs kamionu v příkopě.

Řidiči kamionu se nic nestalo, dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní. Auta mířící od Hradce Králové musí úsek objet směrem na Hřibsko, ve směru od Prahy přes Urbanice.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

Další zprávy