Tři dělníci spravovali transformátor, jednoho proud zabil, další dva jsou v nemocnici

ČTK ČTK
30. 8. 2016 13:56
V Aši v úterý okolo poledne zranil elektrický proud tři pracovníky, kteří opravovali transformátor u nádraží. "Jeden z nich následkům úrazu proudem podlehl," řekla krajská policejní mluvčí Kateřina Böhmová. "Šlo o pracovní úraz. Proud zasáhl tři osoby, dvě byly letecky transportovány do nemocnice. Jedna osoba utrpěla smrtelná zranění," uvedla Böhmová. Policie bude případ i nadále vyšetřovat.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 18 minutami

Čistý zisk ČEZu stoupl za první tři čtvrtletí meziročně o polovinu

Čistý zisk energetické skupiny ČEZ stoupl za první tři čtvrtletí letošního roku meziročně zhruba o polovinu na 13,6 miliardy korun. Tržby vzrostly o 12 procent na 148,1 miliardy. Pomohl k tomu zejména růst cen elektřiny a vyšší zisk z obchodování s komoditami.

Zdroj: ČTK
před 48 minutami

Australská rallye byla zrušena kvůli obrovským požárům, titul mezi týmy má tak Hyundai

Světový šampionát v automobilových soutěžích přijde o Australskou rallye. Původně plánovaný poslední podnik letošní sezony, který se měl jet od čtvrtku do neděle, byl zrušen. Důvodem jsou ničivé lesní požáry, které ohrožují i dějiště rallye - oblast Nového Jižního Walesu.

Zrušení soutěže znamená, že titul mezi týmy získala značka Hyundai, která o 18 bodů porazila Toyotu., Šampionem mezi piloty se už na Katalánské rallye stal Ott Tänäk s Toyotou.

Zdroj: Radek Vičík
Další zprávy