U Sokolova se srazilo osobní auto s kamionem. Na dálnici D6 se tvořily kolony, úsek už je průjezdný

ČTK ČTK
Aktualizováno 30. 7. 2018 16:48
Na 140. kilometru dálnice D6 u sjezdu na Sokolov se v pondělí dopoledne srazilo osobní auto s kamionem. Jeden z řidičů utrpěl středně těžká poranění hlavy, byl letecky transportován do Fakultní nemocnice v Plzni, řekl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje Radek Hes. Na dálnici vznikaly po nehodě dlouhé kolony. Kvůli extrémnímu horku policisté umožnili řidičům osobních aut, aby se na dálnici otočili a vrátili se k nejbližšímu nájezdu, kde je policie směrovala na objížďku na Loket a Chodov. Úsek policisté znovu plně zprůjezdnili až před 16:30.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Do Česka příští týden přijede srbský prezident Vučić

Příští týden do České republiky přijede srbský prezident Aleksandar Vučić, v úterý se na Pražském hradě setká s českým prezidentem Milošem Zemanem. Informoval o tom mluvčí Pražského hradu Jiří Ovčáček. V plánu je bilaterální jednání obou hlav států nebo státní oběd. Půjde o první oficiální návštěvu na prezidentské úrovni v ČR od začátku pandemie.

"Proběhne slavnostní ceremoniál, bilaterální jednání, setkání se zástupci médií, kdy zazní prohlášení prezidentů, následně pak státní oběd," uvedl Ovčáček.

Zdroj: ČTK
Další zprávy