Mariánské lázně povede staronový starosta z ODS

Michal Kalina
10. 11. 2010 12:01
Koalice pěti stran a sdružení povede příští čtyři roky radnici v Mariánských lázních

Mariánské Lázně - Starostou Mariánských lázní bude nadále Zdeněk Král (ODS). Postaví se tak do čela široké koalici pěti stran.

Radnici povede koalice občanských demokratů, socialistů, Sdružení Suverenity, Volby pro město a US-DEU. Funkci místostarosty se ujme Petr Horký (ČSSD). Druhého místostarostu radnice mít nebude.

Sdružení má dohromady v zastupitelstvu 13 hlasů. Vítězná ODS ale získala stejně postů jako druhá sociální demokracie. Suverenita a komunisti mají tři místa, Volba pro město a US-DEU po dvou.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy