V brněnském Cejlu v noci shořela tři auta. Mezi nimi i mercedes za milion

ČTK ČTK
Aktualizováno 19. 2. 2017 14:53
Brněnští hasiči museli v noci po 3:00 likvidovat požár tří osobních aut ve Francouzské ulici ve vyloučené lokalitě. Shořely Mercedes za milion korun, dále Renault a částečně Hyundai, celková škoda dosáhla 1,3 milionu, řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jan Dvořák. Podle policejního mluvčího Bohumila Maláška začalo první hořet nejdražší z aut. Incident se stal v úseku mezi ulicemi Hvězdová a Přadlácká. "Auta normálně parkovala na parkovacích místech. Příčinu požáru s policisty vyšetřujeme," řekl Dvořák. Podle policie se během dopoledne podařilo vyloučit úmyslné zapálení díky bezpečnostním kamerám na protějším domě a ani policejní pes nenašel žádné pachové stopy v pravděpodobném ohnisku.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: HSZ ČR
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 29 minutami

Čtyřicetiletá série Dukly skončila. Primátorky vyhrála osma Slavie Praha

Vítězem 108. ročníku Primátorek jsou veslaři Slavie Praha. Druhá skončila na Vltavě se ztrátou tří sekund osma společenství Slavie s Přerovem a třetí dojela posádka pražského ČVK s Mělníkem, jež měla manko dalších tří vteřin.

Po změně pravidel se dnes konal první ročník po omezení startu veslařů takzvaných resortních sportovních center včetně Dukly. V hlavním závodě tak formálně skončila více než čtyřicetiletá vítězná série Dukly, v nejrychlejší posádce však sedělo hned šest veslařů, kteří jsou v současnosti členy armádního klubu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy