V Brně se srazil autobus MHD s autem, nejméně šest lidí se zranilo

ČTK Domácí ČTK, Domácí
Aktualizováno 7. 8. 2019 15:47
Při srážce autobusu a osobního auta se odpoledne v Brně zranilo šest lidí. Všechna zranění byla zranění lehká. Hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat. V autobuse jelo kolem 30 lidí.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK

Nehoda se stala v ulici Lány. "Pět lidí se zranilo v autobuse, kde bylo téměř 30 cestujících. Jeden člověk se zranil v autě," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Záchranáři měli na místě čtyři vozidla. "U všech šesti pacientů byla lehká zranění jako tržné rány, bolesti hlavy či zad nebo pohmožděniny," uvedla mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Řidiče osobního vozu nechali záchranáři po ošetření na místě. Dvě ženy převezli do Fakultní nemocnice u svaté Anny, další ženu a muže do Fakultní nemocnice Brno a poslední ženu do Nemocnice Milosrdných bratří.

Nehodu na místě vyšetřují policisté. "Komunikace je uzavřena, kolegové z dopravních nehod a z dopravního inspektorátu věc na místě řeší. Podle prvotních informací mělo osobní auto přejet do protisměru a střetnout se s autobusem," řekl deníku Aktuálně.cz policejní mluvčí Pavel Šváb.

 

Právě se děje

před 51 minutami

Tesco varuje před podvodnými SMS zprávami o výhře v soutěži. Firma žádnou neorganizuje

Společnost Tesco varuje před podvodníky, kteří rozesílají lidem SMS zprávy o tom, že si mají u ní vyzvednout výhru v soutěži. Firma informovala, že žádnou takovou soutěž neorganizuje a zákazníci nemají na uvedené zprávy reagovat.

"Tato podvodná aktivita poškozuje dobré jméno společnosti Tesco. Podniká proto všechny dostupné kroky, aby ochránila své zákazníky i své podnikání," uvedli zástupci firmy.

V případě pochybností mají podle nich zákazníci kontaktovat zákaznickou linku firmy 800 222 555 a ověřit si, jestli jde o její oficiální soutěž.

Další zprávy