Třináctiletá dívka vypila s kamarádem dvě lahve vodky

ČTK ČTK
17. 7. 2012 10:43
Strážníci ji našli bezvládnou a apatickou na lavičce. Případem se zabývá policie
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

Brno - V péči záchranné služby skončila třináctiletá dívka, která v Brně se starším kamarádem vypila dvě půllitrové lahve vodky.

Strážníci ji našli bezvládnou a apatickou na lavičce. Případem se dále zabývá policie, informovala mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančíková.

Událost se odehrála v pondělí odpoledne v Božetěchově ulici v Králově Poli.

Při příjezdu strážníků ležela dívka na lavičce, vedle ní seděl osmnáctiletý mladík a kontroloval její životní funkce. Strážníkům řekl, že dívka je v tomto stavu asi hodinu. Předtím spolu vypili dvě lahve vodky.

"Vzhledem k tomu, že dívka vůbec nekomunikovala a byla ve velmi apatickém stavu, přivolali strážníci k jejímu ošetření záchranáře," uvedla Kapitančíková.

Po příjezdu sanitky se stav dívky podle strážníků zlepšil. Na místo dorazila také její matka. Případ dále řeší státní policie, která prověří, zda někdo nespáchal trestný čin.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nymburk v osmifinále basketbalové LM narazí na Bandirmu

Nymburští basketbalisté v osmifinále Ligy mistrů nastoupí proti tureckému celku Bandirma. Středočeši sérii hranou na dvě vítězství odstartují doma a hrát se bude 3., nebo 4. března. V případě postupu narazí výběr trenéra Orena Amiela na lepšího z dvojice AEK Atény - Bonn.

Nymburk se v play off Ligy mistrů představil zatím dvakrát a vždy vypadl v prvním kole. Při premiéře soutěže v ročníku 2016/17 o jediný bod nestačil na italské Sassari, o rok později podlehl pozdějšímu vítězi AEK Atény. V minulé sezoně středočeský celek skončil už v základní skupině.

Další zprávy