Řidič kamionu srazil na přechodu seniorku a několik metrů ji vláčel. Policie hledá svědky nehody

ČTK ČTK
19. 5. 2016 10:41
Policie hledá svědky páteční nehody v Lipůvce na Blanensku, při níž kamion srazil na přechodu pro chodce seniorku. "Ženu musel s těžkými zraněními do nemocnice přepravit vrtulník," upřesnil policejní mluvčí Bohumil Malášek. Nehoda se stala kolem deváté hodiny ranní, kdy dvaačtyřicetiletý řidič dal na přechodu nejdříve přednost procházejícímu chodci, ale pak se rozjel a přehlédl devětasedmdesátiletou ženu. Vozem ji srazil a vláčel ji za sebou několik metrů. Zastavil až na troubení protijedoucího nákladního vozu. "Mělo by jít o červený nákladní automobil DAF s bílou nástavbou," řekl Malášek. Svědci nehody se mohou ozvat na linku 158 nebo blanenským dopravním policistům na číslo 974 631 262.
Místo nehody.
Místo nehody. | Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 48 minutami

Obránce Jeřábek skončil v Teplicích a posílil Jablonec

Fotbalový obránce Michal Jeřábek bude hrát za Jablonec, se kterým podepsal smlouvu do konce června 2022. Šestadvacetiletý stoper naposledy působil v Teplicích, kde byl po podzimu přeřazen do B-týmu.

"Příchod do Jablonce je pro mě velký krok vpřed. V tak velkém klubu jsem ještě nepůsobil. Je to klub, co má ty nejvyšší ambice a každoročně útočí na evropské poháry. V posledních letech se to Jablonci úspěšně daří," řekl Jeřábek pro web třetího celku tabulky.

Odchovanec pražské Dukly přišel do Teplic v lednu 2016 a v severočeském mužstvu dlouho patřil k oporám. Na podzim ho přibrzdilo zranění kolena a zasáhl jen do 10 utkání nejvyšší soutěže. Jeřábek pak se "Skláři" odmítl prodloužit smlouvu, která by mu skončila po sezoně, a byl přeřazen do třetiligové rezervy. Proti tomu se zadák se 127 ligovými zápasy a pěti góly ohradil na sociálních sítích.

Další zprávy