Policisté našli ve Vyškově těla dvou lidí. Nevyloučili, že šlo o sebevraždu

ČTK ČTK
18. 8. 2019 20:27
Policisté vyšetřují úmrtí dvou lidí, jejichž těla nalezli sousedé v neděli brzy ráno v přízemí bytového domu ve Vyškově. Cizí zavinění zatím nezjistili, oznámila policejní mluvčí Kamila Haraštová.
Foto: Jakub Plíhal

Hned po oznámení vyjeli na místo policisté a záchranáři. "Bohužel se potvrdilo, že se na místě nachází muž a žena bez známek života, u kterých již mohl lékař pouze konstatovat smrt," uvedla Haraštová.

"Kriminalistický technik provedl důkladné ohledání místa činu. Lze uvést, že z dosavadního šetření nic nenasvědčuje tomu, že by se na smrti obou podílela jiná osoba - cizí zavinění jsme tedy nezjistili," doplnila Haraštová.

Policie zná identitu obou zemřelých, bližší informace ale nebude poskytovat. Podle informací televize Nova to byli mladí lidé, policie je údajně našla ve výtahové šachtě.

"Případem se samozřejmě nadále zabýváme a pro doplnění zbývá dodat, že pro přesné zjištění úmrtí byla nařízena pitva," uzavírá Haraštová.

Podívejte se také na video: Lidi dělíme na chytré a blázny, chybí prevence sebevražd, tvrdí Winkler

V počtu sebevražd jsme nad průměrem EU, jsme jedna z mála zemí, která nemá plán prevence sebevražd, tvrdí Petr Winkler. | Video: DVTV, Daniela Drtinová
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Finále Muchové se odkládá, v Soulu prší

Finále na tenisovém turnaji v Soulu mezi Karolínou Muchovou a Magdou Linetteovou z Polska nezačne kvůli dešti dřív než v 11:00 SELČ.

Zdroj: ČTK
Další zprávy