Muž našel na procházce u Kyjova torzo lidského těla

ČTK ČTK
18. 7. 2014 10:39
Ostatky ležely v terénu delší čas, zřejmě jde o dospělého člověka.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Policie Moravskoslezského kraje

Bohuslavice u Kyjova (Hodonínsko) - Nedaleko Bohuslavic u Kyjova našel minulý čtvrtek muž na procházce torzo lidského těla.

Totožnost mrtvého ani okolnosti, za nichž zemřel, nejsou známy, řekl mluvčí policie Petr Zámečník. Více by se kriminalisté mohli dovědět po soudní pitvě.

"Ostatky ležely v terénu delší čas. Zřejmě jde o dospělého člověka, zda o muže, či ženu, to zatím nevíme," uvedl mluvčí. Oblast, kde bylo tělo nalezeno, policie důkladně prohledala. Podrobnosti vzhledem k rozpracovanosti případu Zámečník neuvedl.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Mugabeho zabila rakovina, lékaři krátce před jeho smrtí zastavili chemoterapii

Příčinou úmrtí bývalého prezidenta Zimbabwe Roberta Mugabeho, který zemřel 6. září ve věku 95 let, byla rakovina. Lékaři v Singapuru, kde se dlouhodobě léčil, krátce před jeho smrtí zastavili chemoterapii. Důvodem byl Mugabeho vysoký věk, rozšíření nádorů a nízká účinnost léčby. O přesné příčině smrti zimbabwského exprezidenta poprvé promluvil současný prezident této jihoafrické země Emmerson Mnangagwa, informoval server BBC.

Zdroj: ČTK
před 51 minutami

Velšští ragbisté zahájili MS pohodlnou výhrou nad Gruzií

Velšští ragbisté vstoupili do mistrovství světa v Japonsku pohodlnou výhrou nad Gruzií 43:14. Vítězové Turnaje šesti národů vedli po první půli díky čtyřem položeným pětkám 29:0 a po změně stran si náskok bezpečně pohlídali. Velšský kapitán Alun Wyn Jones vyrovnal 129. startem národní rekord.

Spolufavorité skupiny D Velšané vlétli do utkání ve velkém stylu a už po dvou minutách otevřeli skóre. Gruzínci, kterým chybí zraněný kapitán Merab Šarikadze, postupně vyrovnali hru, ale bodů se dočkali až ve druhém poločase.

V neděli čeká Wales ostrý test v podobě obhájců stříbra Australanů, kteří si na úvod poradili s Fidži. Gruzie narazí na Uruguay.

Další zprávy