Matku pětiměsíčního kojence, který zemřel loni v listopadu v Brně, obvinili z vraždy

ČTK ČTK
1. 2. 2017 14:14
Policie obvinila z vraždy matku pětiměsíčního chlapce, který zemřel loni v listopadu v jednom z domů v centru Brna. Případ se stále vyšetřuje, řekl policejní mluvčí Pavel Šváb. Dodal také, že policie obvinění vznesla už v listopadu. "Vyšetřujeme úmrtí pětiměsíčního dítěte v Brně, byla nařízena soudní pitva. Při ní se zjistilo, že dítě zemřelo násilnou smrtí. V současné době nelze poskytnout žádné konkrétnější informace," potvrdil policejní mluvčí Bohumil Malášek. V krátké době jde o druhý případ násilného úmrtí dítěte na jihu Moravy. V listopadu obvinila policie z vraždy také matku 1,5roční holčičky z Hodonínska. Tvrdila, že dítě zemřelo na následky očkování, což policie vyloučila.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Irena Hošková\Economia

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy