Kolize Škody 120 s koňským povozem skončila 4 zraněnými

ČTK ČTK
3. 10. 2012 13:00
Při nehodě na Hodonínsku byl zraněn řidič auta se spolujezdcem i vozka se spolujezdkyní
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jan Langer

Čejč (Hodonínsko) - V Čejči na Hodonínsku utrpěli v úterý večer čtyři lidé zranění při dopravní nehodě osobního auta Škoda 120 a povozu taženého dvěma koňmi.

Řidič kvůli rychlé jízdě a špatné viditelnosti narazil do povozu při neopatrném předjíždění, řekl mluvčí policie Petr Zámečník.

Jednapadesátiletý řidič škodovky jel v úterý 20:00 od Terezína směrem do Čejče. Na mokré vozovce předjížděl dodávku. V tu dobu ale jel v protisměru koňský povoz řízený dvacetiletým vozkou.

Řidič škodovky nestačil včas zareagovat a levým bokem vozidla zachytil o bok jednoho z koní. Poté přední částí vozidla narazil čelně do kočáru. Povoz odhodil do příkopu, v němž sám skončil.

Zraněn byl řidič škodovky se spolujezdcem i vozka se spolujezdkyní. Jeden z koní musel být po kolizi převezen na veterinární kliniku do Brna.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Na dálnici u Olomouce kvůli popraskané vozovce havarovala čtyři osobní auta a náklaďák

Kvůli nehodám čtyř osobních vozidel a nákladního automobilu policie uzavřela dálnici D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem na Olomoucku ve směru na Lipník nad Bečvou. Automobily narazily do popraskaného povrchu dálnice, který poškodily vysoké teploty, vyplývá z informací Ředitelství silnic a dálnic.

Dvě nehody se na D35 u Přáslavic staly krátce před 16.hodinou. Podle ŘSD havarovala čtyři osobní vozidla a jedno nákladní. Okolnosti nehody vyšetřuje policie a zatím nezveřejnila, jestli byl někdo zraněn. Dopravu odklání na vedlejší silnici a odhaduje, že dálnice bude zavřená do 22 hodin.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

České vojenské vozidlo v Mali najelo na výbušninu. Všichni vojáci jsou v pořádku, nikdo se nezranil, informovala česká armáda

České vojenské vozidlo v Mali v sobotu dopoledne najelo na výbušninu. Všichni vojáci jsou v pořádku, nikdo se nezranil, informovala na twitteru česká armáda.

"V sobotu 19. června v dopoledních hodinách najelo české vojenské vozidlo při plnění operačního úkolu mise Takuba na výbušninu. Všichni vojáci jsou v pořádku bez zranění. Další informace s ohledem na druh mise nebudeme sdělovat," uvedla armáda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy