reklama
 
 

D1 u Brna zablokovala nehoda tří kamionů s osobním autem, při níž zemřel člověk

Aktualizováno 6. 11. 2018 16:16
Dálnici D1 u Brna zablokovala v úterý odpoledne ve směru na Prahu hromadná nehoda na 172. kilometru. Srazila se tři nákladní auta a jedno osobní. Jeden člověk zemřel. Informovali o tom mluvčí policie Bohumil Malášek a záchranné služby Michaela Bothová. V místě vznikla kolona asi 15 kilometrů, uvedl Malášek.

Pro řidiče platí objížďka. Zatím není jasné, kdy bude dálnice průjezdná. V místě nehody jsou vysypané láhve.

Podle Maláška zemřel řidič jednoho z nákladních aut. "Příčiny ještě vyšetřujeme. Je ale možné, že právě tento řidič nehodu zavinil. Podle informací od svědků buď usnul nebo se nevěnoval řízení. Narazil do auta před ním a naopak do něj ještě narazila další auta," popsal Malášek.

Záchranáři už nemohli muži pomoct. "Zemřel před příjezdem naší posádky, zranění byla neslučitelná se životem," řekla Bothová.

Řidiči sjíždějí z dálnice na 178. exitu u Ostrovačic, vracejí se na 168. exitu Devět křížů. Před nehodou se vytvořila kolona dlouhá asi 15 kilometrů. "Zatím nevíme, kdy bude dálnice průjezdná. Jeden kamion převážel přepravky s láhvemi, druhý zase vezl osobní automobily. Bude tam možná potřeba jeřáb, takže to ještě potrvá," dodal Malášek.

autor: ČTK | 6. 11. 2018 13:31

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Jihomoravský kraj

  reklama
  reklama
  reklama