reklama
 
 

V kasinu na Prachaticku se zřítil strop, nikdo nebyl zraněn

4. 2. 2015 22:45
Ještě před příjezdem hasičů objekt opustilo asi 100 hostů a přibližně tři desítky zaměstnanců. Propadl se sádrokartonový strop včetně izolace a osvětlení.

Strážný (Prachaticko) - V kasinu ve Strážném na Prachaticku se ve středu večer zhroutil sádrokartonový strop. Podle předběžných informací nebyl nikdo zraněn. Na místě zasahují hasiči i policisté a kynologové navíc se psy prohledávají prostor, aby skutečně vyloučili přítomnost jakékoliv osoby. ČTK o tom informovala mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Podle ní se se zatím neznámých příčin zhroutilo zhruba 20 metrů čtverečních stropu. Ještě před příjezdem hasičů objekt opustilo asi 100 hostů a přibližně tři desítky zaměstnanců. Propadl se sádrokartonový strop včetně izolace a osvětlení. "Na místo byl podle kynologa povolán i statik," uvedla Matějů.

Do Strážného vyrazilo několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů včetně technického kontejneru z Českých Budějovic. Ten je určený pro řešení hromadných událostí.

Obec Strážný se nachází jen pár stovek metrů před stejnojmenným hraničním přechodem na komunikaci I/4 mezi Českou republikou a Německem.

autor: ČTK | 4. 2. 2015 22:45

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama

  Jihočeský kraj

  reklama
  reklama
  reklama