V Českých Budějovicích řádil divočák. Zranil ženu, zahnali ho až strážníci

Domácí Domácí
26. 11. 2018 12:15
V sobotu dopoledne pobíhal v centru Českých Budějovic divočák. Při svém řádění poškodil interiér jedné z prodejen a srazil ženu, která musela být převezena do nemocnice. Strážníkům se zjevně dezorientované divoké prase nepodařilo odchytit, tak se ho snažili aspoň zahnat za hranice města. "Když se prase dostalo k řece v blízkosti pivovaru na Lidické třídě, skočilo do vody a přeplavalo. Strážníkům se ho poté podařilo zahnat až do volné přírody v Roudném," doplnila mluvčí českobudějovické městské policie Věra Školková s tím, že dalším šetřením případu se bude zabývat policie.
Divočák řádil v Českých Budějovicích | Video: Městská policie České Budějovice
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Izraelská armáda zneškodnila čtyři rakety vypálené ze Sýrie

Izraelská armáda v úterý zneškodnila čtyři rakety, které byly na izraelské území vypáleny ze Sýrie. Agentura AP oznámila, že kvůli raketovému útoku se rozezněly varovné sirény na Golanských výšinách. Syrská agentura SANA informovala o výbuchu, který byl slyšet poblíž damašského mezinárodního letiště. Bližší informace neposkytla.

Izrael v minulých měsících útočil na íránské cíle v Sýrii a minulý týden také izraelská raketa dopadla na dům jednoho z vůdce palestinské radikální organizace Islámský džihád v Damašku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy