Nehoda u Českých Budějovic si vyžádala už třetí oběť na jihočeských silnicích během jednoho dne

ČTK ČTK
29. 5. 2018 16:43
Ráno zemřela řidička po čelním střetu dvou aut na Písecku, při srážce dvou osobních aut u Trhových Svinů zahynul po poledni jeden člověk.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Štěpánovice - Při nehodě kamionu a tří osobních aut u Štěpánovic na Českobudějovicku v úterý před 16:00 zemřela řidička jednoho z aut. Silnice, hlavní tah z Českých Budějovic na Třeboň, je zavřená. Informovala o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Je to v úterý třetí tragická nehoda v kraji; ráno zemřela řidička po čelním střetu dvou aut na Písecku, při srážce dvou osobních aut u Trhových Svinů na Českobudějovicku zahynul v úterý po poledni jeden člověk.

Nehoda u Štěpánovic se stala krátce před 16:00. Srazil se kamion se třemi osobními auty. Na místě jsou všechny složky integrovaného záchranného systému včetně profesionálních hasičů z Českých Budějovic a Třeboně. "Vyprošťovali zraněného řidiče kamionu, řidiči dvou aut opustili auta sami, řidička třetího osobního auta zemřela," uvedla Matějů.

Silnice je neprůjezdná. Silnice D4, kde se stala ráno nehoda mezi Pískem a Čimelicemi, byla také neprůjezdná, provoz tam policie obnovila ve 12:00.

 

Právě se děje

Další zprávy