Hromadná nehoda na D1 zavřela dálnici ve směru do Polska

ČTK ČTK
Aktualizováno 12. 2. 2015 23:03
Na místě nejsou podle prvních informací žádní zranění, policie zprovoznila jeden jízdní pruh.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Policie Karviná

Nový Jičín – Hromadná nehoda čtyř vozidel uzavřela poblíž Suchdola nad Odrou na Novojičínsku dálnici D1 ve směru k polské hranici. Zranění na místě podle prvotních informací nejsou. ČTK to řekla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Ve 22:40 policisté zprovoznili jeden pruh komunikace, uvedlo Národní dopravní informační centrum.

Auta se srazila na 324. kilometru dálnice kolem 19:15. Policie směr na Bohumín uzavřela mezi sjezdem na 321. kilometru u Mankovic a exitem 330 Hladké Životice. Řidiči by měli tento úsek objet po souběžných silnicích.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy