Další nehoda na přejezdu. V Neratovicích se srazil vlak s autem, dva vážně zranění

ČTK ČTK
Aktualizováno 15. 8. 2019 17:01
Na železniční trati v Neratovicích na Mělnicku se ve čtvrtek po poledni srazil na přejezdu vlak s autem. Dva lidé jsou vážně zraněni. Provoz vlaků byl zhruba tři hodiny přerušený. Nehodu vyšetřuje policie.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jakub Plíhal

Zraněn je řidič osobního vozu a jeho spolujezdkyně. Podle mluvčí středočeské záchranky Petry Effenbergerové jednoho těžce zraněného přepravil vrtulník do nemocnice v pražských Střešovicích, druhou osobu zraněnou středně těžce do pražské nemocnice na Vinohradech. Ve vlaku cestovali čtyři lidé, všichni jsou v pořádku.

Motorový vlak, který jel ve směru z Kostelce nad Labem, se srazil na přejezdu s bílou Fabií. Náraz automobil posunul po kolejích zhruba o 20 metrů. Přejezd zabezpečuje světelná signalizace, příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Babiš letí na dvoudenní návštěvu Izraele

Premiér Andrej Babiš ve středu odletí na dvoudenní návštěvu Izraele, kde se ve čtvrtek zúčastní za přítomnosti francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, ruské hlavy státu Vladimira Putina nebo německého prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera světového fóra o holokaustu.

Už ve středu Babiše čeká jednání s izraelským prezidentem Reuvenem Rivlinem či s premiérem Benjaminem Netanjahuem.

Během dvou dnů se předseda české vlády, který se kvůli návštěvě Izraele tentokrát nezúčastní současně probíhajícího Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu, setká také s českými přeživšími holokaustu, předsedou Evropského židovského kongresu Mošem Kantorem, odborníkem na Blízký východ Amosem Giladem nebo s vedoucím styčného úřadu ČR v Ramalláhu Petrem Starým.

Další zprávy