Blesk zapálil stodolu na Frýdecko-Místecku, škoda je za necelý milion korun

ČTK ČTK
13. 7. 2019 23:12
Stodola v Milíkově na Frýdecko-Místecku začala po úderu blesku hořet okolo 13:00. Na místě zasahovaly dvě desítky hasičů. "Po příjezdu hasičů byl objekt zcela zachvácen požárem, zasahující jednotky byly ohrožovány explodujícími propanbutanovými lahvemi," řekl mluvčí moravskoslezských hasičů Jakub Kozák. Oheň poškodil budovu, zaparkované osobní automobily i zemědělskou techniku. Hasiči oheň dostali pod kontrolu po necelé hodině od příjezdu, dohašovací práce zabraly další hodinu. "Při události nebyl nikdo zraněn, vyšetřovatel hasičů stanovil výši škody na 900.000 korun," dodal mluvčí Kozák.
Ilustrační obrázek.
Ilustrační obrázek. | Foto: Reuters

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy