reklama
 
 

V pátek teploty klesnou ke 13 stupňům a bude pršet. Třicítky se vrátí příští týden

13. 9. 2018 12:23
Příští týden teploty vystoupají na 25 až tropických 30 stupňů.

Praha - Koncem týdne bude přes Česko přecházet od západu studená fronta a teploty přes den spadnou i na 13 stupňů Celsia. V příštím týdnu ale přijde oteplení a rtuť teploměru vyšplhá až na tropických třicet stupňů, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologické ústavu.

Ve čtvrtek vydrží polojasná až oblačná obloha a ojediněle, zejména v Čechách, má pršet a přijdou i bouřky. Teploty se udrží mezi 24 až 28 stupni.

Pátek přinese oblačnou až zataženou oblohu a na většině území bude občasný déšť, přeháňky a ojediněle i bouřky. Postupně bude v Čechách oblačnosti od západu ubývat. Denní teploty klesnou na 13 až 22 stupňů.

V sobotu se dočkáme polojasné až oblačné oblohy a ojedinělých srážek. Na východě bude zpočátku zataženo s deštěm. Ráno se ojediněle mohou objevit mlhy. Denní teploty se budou pohybovat mezi 20 až 24 stupni.

Neděle bude jasná až polojasná a ráno se ojediněle objeví mlhy. Teploty vystoupají na 21 až letních 25 stupňů.

V pondělí bude jasno až polojasno a při zvětšené oblačnosti se ojediněle objeví přeháňky a po ránu mlhy. Teploty přes den vyšplhají na 24 až 28 stupňů.

Další dny příštího pracovního týdne přinesou jasnou až polojasnou oblohu a při zvětšené oblačnosti se mohou objevit přeháňky. Teploty se vystoupají na 25 až tropických 30 stupňů Celsia.

autor: Domácí | 13. 9. 2018 12:23

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama