reklama
 
 

Babího léta se o víkendu nedočkáme. Teploty spadnou i na 13 stupňů a na většině území bude pršet

AKTUALIZOVÁNO 14. 9. 2017
O nadcházejícím víkendu si příliš slunce ani teplého počasí neužijeme. Teploty spadnou až na 13 stupňů Celsia a na většině území se objeví přeháňky nebo déšť. Podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu změnu počasí nepřinese ani příští týden.

Praha - Do Česka začne od západu proudit studený vzduch a teploty spadnou až na 13 stupňů Celsia. Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu vyhlásili pro Jihomoravský kraj a Vysočinu výstrahu před silným větrem. Výstraha platí od pátečních 15 do 21 hodin.

Ve čtvrtek bude převážně zatažená obloha a objeví se přeháňky a déšť. Později odpoledne a večer se začne oblačnost protrhávat a přeháňky se objeví jen místy. Na severozápadě území vystoupají teploty jen na 11 až 16 stupňů, na Moravě a ve Slezsku se udrží mezi 22 až 25 stupni Celsia.

Pátek přinese oblačnou a přechodně až polojasnou oblohu a ojediněle se objeví i přeháňky. Rtuť teploměru se bude pohybovat mezi 14 až 18 stupni Celsia.

V sobotu se dočkáme oblačné až zatažené oblohy a na většině území bude občasný déšť, na jihovýchodě území četnější. Teploty se udrží mezi 13 až 17 stupni Celsia.

Ani neděle nepřinese žádnou výraznou změnu počasí. Obloha bude zatažená až oblačná a postupně se na většině území objeví přeháňky nebo déšť. K večeru bude srážek i oblačnosti ubývat. Teploty přes den vystoupají na 13 až 17 stupňů Celsia.

V pondělí bude počasí obdobné. Obloha bude zatažená až oblačná a na většině území déšť nebo přeháňky. Rtuť teploměru vyšplhá na 13 až 17 stupňů Celsia.

Ani v dalších dnech příštího pracovního týdne se slunce neukáže. Bude převážně zataženo až oblačno, přechodně i polojasno. Místy se objeví déšť nebo přeháňky. Teploty se budou pohybovat od 12 do 17 stupňů Celsia.

autor: Domácí | 14. 9. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama