reklama
 
 

Koncem týdne teploty vyšplhají na 23 stupňů. V neděli se ale zatáhne, bude pršet a přijdou i bouřky

30. 3. 2017
V pátek a v sobotu nás čeká jarní počasí a teploty až 23 stupňů . V neděli se ale obloha zatáhne a přijdou přeháňky, déšť nebo i bouřky. Podobné počasí vydrží i v příštím pracovním, kdy teploty nepřekročí 16 stupňů.

Praha - Koncem pracovního týdne a částečně i o víkendu si ještě užijeme jarních teplot a slunce, v neděli se ale obloha zatáhne a přijdou i srážky, déšť i bouřky. Zatímco ještě v sobotu má být až 23 stupňů, příští týden rtuť teploměru nepřekročí 16 stupňů, předpovídají meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, zejména na severu a severovýchodě déšť nebo mrholení. Postupně bude oblačnosti ubývat. Nejvyšší denní teploty vyšplhají na 18 stupňů.

Pátek přinese jasnou až polojasnou oblohu, ráno se ale ojediněle objeví mlhy. Rtuť teploměru vystoupá na 19 až 23 stupňů.

V sobotu se opět dočkáme jasné až polojasné oblohy, později na západě přibývání oblačnosti a místy přeháňky, ojediněle i bouřky. Teploty se budou opět pohybovat mezi 19 až 23 stupni.

V neděli se zatáhne a přijde i déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Na východě bude ale zpočátku polojasno. Teploty mírně klesnou, a to na 15 až 19 stupňů, na Moravě a ve Slezsku se ale ještě udrží mezi 19 až 23 stupni.

I v pondělí nás čeká převážně oblačná až zatažená obloha a místy se očekává i déšť nebo přeháňky. Od západu se ale bude obloha vyjasňovat a srážek ubývat. Teploty se budou pohybovat v rozmezí mezi 13 a 17 stupni.

Ve zbývajících dnech příštího pracovního týdne má být převážně polojasná až oblačná obloha a ojediněle se dočkáme i přeháněk. Oblačnosti i srážek má však postupně přibývat. Teploty se budou pohybovat od 11 do 16 stupňů.

autor: Domácí | 30. 3. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama