Galerie: Sníh znovu zasypal Česko. Noční vánice objektivem čtenářů Aktuálně.cz

Galerie: Sníh znovu zasypal Česko. Noční vánice objektivem čtenářů Aktuálně.cz
Sněžení do Česka dorazilo v pondělí odpoledne.
Sníh v pražských ulicích způsoboval problémy hlavně autobusům městské hromadné dopravy, a to zejména v okrajových částech metropole.
Libeňská ulice Na stráži, pondělí po šesté večer.
Na pražském letišti nebyly sice zrušeny žádné lety, tři letadla ale byla odkloněna.
Foto: Jaroslav Winter
Domácí Domácí
Aktualizováno 1. 3. 2016 14:37
Do Česka se během pondělí vrátily zima a sníh. Počasí komplikuje situaci hlavně řidičům, železničářům, energetikům, ale i hasičům. Prohlédněte si fotografie, které do redakce Aktuálně.cz zaslali naši čtenáři.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Šéf vojenských zpravodejců Beroun potvrdil, že se debatovalo o cestě do Moskvy, ale ne o tom, že by se měly měnit informace za vakcínu

Šéf vojenských zpravodajců Jan Beroun potvrdil, že na schůzce na ministerstvu vnitra se debatovalo o cestě do Moskvy, ale ne o tom, že by se měly měnit informace za vakcínu, předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jana Černochové (ODS).

"Pan ředitel potvrdil, že probíhala debata na téma cesty pana Hamáčka do Moskvy, ale rozhodně pan Beroun nepotvrdil, že by byla předmětem výměnného obchodu za kauzu Vrbětice," řekla Černochová na tiskové konferenci.

Šéf komise pro kontrolu vojenského zpravodajství Vít Rakušan (STAN) uvedl, že nemá pochybnosti o tom, že Hamáček cestu do Ruska plánoval. Není to podle něj v souladu s tím, co bylo řečeno dřív.

Další zprávy