Nejsledovanější videa roku: Šílená střelba v Bratislavě

Petr Protivánek
31. 12. 2010 18:15
Nabízíme vám tři videa ze slovenské metropole, kde střelec zabil sedm lidí a nakonec i sám sebe
Fotografie z místa činu
Fotografie z místa činu | Foto: Reuters

Bratislava - Na Slovensku by se měly od ledna zpřísnit podmínky držení zbrojních průkazů, jejich majitelé by se měli bez výjimky pravidelně zúčastňovat psychologických vyšetření.

Takový je reálný dopad asi nejhorší vraždy v dějinách země.

Ozbrojený muž vnikl do bytu jednoho z paneláků na bratislavském předměstí Devínská Nová Ves, kde postřílel pět příslušníků jedné rodiny. Pak zběsile pálil i na ulici a nakonec spáchal sebevraždu, když jej obklíčili policisté. Celkem - kromě něj - zemřelo sedm lidí.

Jen pár hodin po tragické střelbě natáčel na sídlišti i kameraman Aktuálně.cz Petr Protivánek.

Videa, která ze Slovenska přivezl, byla v uplynulém roce těmi nejsledovanějšími.

Zde si můžete pustit autentické záběry, které na mobil během střelby natočil svědek incidentu na sídlišti v Děvínské Nové Vsi.

Situace pár hodin po střelbě. Probíhá ohledání místa činu, koroner nechal vynést těla obětí, kolemjdoucí si navzájem ukazují, kam se zavrtaly kulky...

Ve videu se můžete pustit výpověď sousedky vyvražděné rodiny. Popisuje osobní setkání se střelcem pár vteřin poté, co opustil byt, v němž po jeho řádění zůstalo pět mrtvých.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy