Na Pražském okruhu se srazilo šest aut. Hromadná nehoda způsobila několikakilometrové kolony

ČTK ČTK
Aktualizováno 30. 6. 2017 20:08
Hromadná nehoda šesti aut na 18. kilometru Pražského okruhu způsobila v pátek večer krátce před devatenáctou hodinou několikakilometrové kolony směrem na dálnici D1. Havárie sice nezablokovala všechny pruhy, ale kvůli silnému provozu v poslední den před začátkem prázdnin se vytvořily kolony až na 23. kilometr okruhu. Jak dlouho bude provoz omezen, zatím není jasné. Srážka se obešla bez zranění. Řidiči musí počítat také s kolonou na dálnici D5 do Prahy, která se právě u Třebonic na Pražský okruh napojuje. Sdělila to mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Podle Zoulové se nejprve srazila dvě auta, další řidiči pak nezvládli dobrzdit.
Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy