Muž v Brně obelstil revizora, v tu ránu ho srazilo auto. Nehoda měla šokující dohru

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
17. 7. 2020 12:53
Cestující v brněnské tramvaji se na konci června patrně snažil vyhnout pokutě za černou jízdu, když při kontrole revizorem bleskově vyskočil z tramvaje. Hned u zastávky ho ale srazilo projíždějící auto. Ani to ho ale nezastavilo.
Chtěl utéct před revizorem a způsobil dopravní nehodu | Video: Policie ČR

Po děsivě vypadající nehodě se zvedl, posbíral si osobní věci a utíkal dál. Policii se ho nepodařilo doteď vypátrat, prosí tak veřejnost o pomoc.

K nehodě došlo na zastávce Semilaso v Brně, řidiči na autě vznikla škoda 15 tisíc korun.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Kvůli koronaviru začne SP v sjezdovém lyžování o týden dřív

Světový pohár ve sjezdovém lyžování začne tradičními obřími slalomy v Söldenu o týden dřív, než bylo původně plánováno. Ženy pojedou na ledovci v Rakousku 17. října, muži o den později. Změnu už schválila Mezinárodní lyžařská federace.

"Díky posunu bude ledovec k dispozici výhradně závodníkům. Zároveň bude možné oddělit účastníky a pořadatele od turistů a zajistit ubytování tak, aby to odpovídalo regulím," zdůvodnili změnu termínu rakouští pořadatelé.

Je pravděpodobné, že kvůli koronaviru bude výrazně omezen počet diváků. Po závodech v Söldenu by měl seriál pokračovat až koncem listopadu ve finském Levi, poté by se měl přesunout na severoamerický kontinent.

Zdroj: ČTK
Další zprávy