Minutová půjčka na cokoliv zcela bez poplatků

komerční sdělení
12. 9. 2013 14:57
Equa bank přichází s nabídkou minutové půjčky, díky které můžete mít své peníze k dispozici do jednoho dne a nemusíte se obávat zbytečných poplatků. Minutová půjčka je řešením pro všechny, kteří si chtějí půjčit peníze, ale obávají se zbytečné byrokracie a následných skrytých poplatků. Stačí jediný doklad totožnosti, abyste mohli využít výhod, které tato půjčka od Equa bank nabízí. Poskytnutí minutové půjčky a její vedení je zdarma. Stejně tak se neúčtují žádné poplatky za mimořádné splátky či předčasné splacení půjčky.
Foto: komerční sdělení

Equa bank přichází s nabídkou minutové půjčky, díky které můžete mít své peníze k dispozici do jednoho dne a nemusíte se obávat zbytečných poplatků. Minutová půjčka  je řešením pro všechny, kteří si chtějí půjčit peníze, ale obávají se zbytečné byrokracie a následných skrytých poplatků.

Stačí jediný doklad totožnosti, abyste mohli využít výhod, které tato půjčka od Equa bank nabízí. Poskytnutí minutové půjčky a její vedení je zdarma. Stejně tak se neúčtují žádné poplatky za mimořádné splátky či předčasné splacení půjčky.

V rámci minutové půjčky Equa bank si klienti mohou půjčit od 30 000 do 600 000 Kč bez ručitele a splátky je možné si rozložit až na 7 let, to vše při úrokové sazbě od 7,9 % p.a. Úroková sazba je garantovaná po celou dobu splácení půjčky, klienti se nemusí bát žádných nečekaných změn. O půjčku lze zažádat pohodlně online, či na pobočce banky, nebo prostřednictvím klientského centra, tak jak klientům nejlépe vyhovuje.
 
Pokud se lidé rozhodují o půjčce, je jedním z kritérií jejich výběru to, kdy budou mít své peníze k dispozici. U minutové půjčky je to jednoduché. Pokud jsou klienty Equa bank, peníze získávají na svůj účet během několika minut prostřednictvím internetového bankovnictví. Pokud ne, vůbec to nevadí, i tak budou mít k dispozici peníze do druhého dne, respektive ve chvíli, kdy si je přijdou převzít na pobočku banky - pokud si zvolí tuto možnost.

Minutová půjčka navazuje na úspěšný produkt refinancování půjček  - RePůjčka, za který Equa bank získala Zlatou korunou v kategorii spotřebitelských půjček v prestižní finanční soutěži Zlatá koruna 2013.  „Snažíme se našim klientům nabídnout evropské služby, tak jak je ve světě zvykem. Bankovní marže osobních úvěrů jsou v České republice až dvojnásobně vyšší než je běžné v zemích západní Evropy. Podle naší studie se v České republice pohybují kolem 20 %. Srovnatelné evropské země mají při srovnatelných nákladech sazby mezi 10 a 12 procenty. Průměrná sazba v Equa bank je právě v tomto rozmezí," říká Radek Pluhař, místopředseda představenstva Equa bank.

 

.clanek .right .img img {width:480px !important;}

 

Právě se děje

před 38 minutami

Halové mistrovství světa v atletice se kvůli koronaviru odkládá na příští rok

Halové mistrovství světa v atletice se letos neuskuteční. Mezinárodní federace se kvůli epidemii nového typu koronaviru v Číně dohodla s pořadateli v Nan-ťingu na odložení šampionátu na rok 2021. Světová atletika to oznámila na svém webu. V Nan-ťingu se mělo o světové medaile bojovat od 13. do 15. března.

Federace dala přednost radikálnímu řešení a šampionát rovnou zrušila, místo aby jej přeložila do jiného dějiště. Vysvětlila to nejistou situací a obavami z šíření viru mimo Čínu, což by později mohlo vést k dalšímu odkladu termínu. Světová atletika učinila rozhodnutí na doporučení lékařské komise, jež situaci konzultovala se světovou zdravotnickou organizací WHO.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Slovenští autodopravci oznámili ukončení blokád hranic

Unie autodopravců Slovenska ve středu večer oznámila, že ukončila protestní shromáždění na hraničních přechodech. Uvedla, že tak učinila po zákroku policie. Dopravci od úterý znovu blokovali mimo jiné některé hraniční přechody s Českem. Jejich protesty na hranicích zkomplikovaly například výrobu ve slovenské továrně francouzské automobilky PSA, které vázly dodávky ze zahraničí.

Slovenská vláda nepřistoupila v plné míře na požadavky unie ohledně výrazného snížení silniční daně a také zvýšení slev z mýtného. V obou těchto oblastech ale učinila ústupky, na nichž se dnes zástupci ministerstev dopravy a financí dohodli s větší organizací autodopravců Česmad Slovakia.

Zdroj: ČTK
Další zprávy