Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a jeho motýlci

Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a jeho motýlci
6. 1. Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a eurokomisařka pro zahraniční vztahy Benita Ferrero-Waldnerová na tiskové konferenci na konci Schwarzenbergovy izraelské mise. Oba se pokusili za EU zprostředkovat rozhovory k válečné situaci v Gaze.
Český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg odpovídá v egyptském Šarm aš-Šajchu na dotazy novinářů. Na Blízký východ odjel v čele mise EU, která chce dojednat konec bojů v Gaze.
Na volební party Asociace pro mezinárodní otázky do baru Krásný ztráty dorazil i český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg
Ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg před zámeckou bránou v Lánech po společném jednání s prezidentem Klausem, premiérem Topolánkem a ministrem Vondrou.
Foto: Reuters
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
10. 2. 2009 14:45

Praha - Letmý pohled do redakčního archivu ukazuje, že ministr zahraničí Karel Schwarzenberg skutečně preferuje motýlky už dlouho.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Maďarská opozice míří k vítězství v Budapešti, ve volbách zřejmě porazila Orbánovu stranu

V nedělních volbách starosty maďarské metropole Budapešti podle předběžných výsledků míří za vítězstvím kandidát sjednocené opozice Gergely Karácsony. S lehce nadpolovičním ziskem hlasů (50,1 procenta) poráží po sečtení bezmála tří čtvrtin hlasů kandidáta vládní strany Fidesz Istvána Tarlóse, jemuž vyjádřilo podporu 44,8 procenta budapešťských voličů. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž by se jednalo o největší vítězství maďarské opozice za posledních deset let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy