Mažoretky se prvně utkaly o Radotínský pohár

Mažoretky se prvně utkaly o Radotínský pohár
Ještě pořádná úprava zevnějšku...
...a jde se na to.
Hlavně neztratit rytmus.
Plné soustředění na nejlepší výkon.
Foto: Martin Holcman
Martin Holcman Martin Holcman
20. 3. 2012 10:28

Praha - Mažoretky Zlaté Prahy, o.s. pořádaly první ročník nepostupové soutěže mažoretek "Radotínský pohár". Celkem 62 uskupení bylo rozděleno na 2 části podle velikosti skupin tak, aby i ty amaterské měly možnost dosáhnout na medailové pozice. 728 účastnic dorazilo ze všech koutů naší republiky. Nejmladším účastníkem soutěže byl 3,5 letý klučina, což není přiliš časté. Chlapi se věnují spíše twirlingu, který se letos ukáže i na olympiádě.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Dálnice D3 u Českých Budějovic je po nehodě kamionu ve směru z Prahy zavřená

Dálnice D3 je na 122. kilometru mezi Borkem a Ševětínem na Českobudějovicku ve směru z Prahy neprůjezdná. Havaroval tam kamion. Při nehodě se nikdo nezranil. Dálnice bude zavřená asi do 12:00. Směr na Prahu je průjezdný bez omezení, provoz je minimální. Informovali o tom mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů a krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Policie odklání dopravu na výjezdu 118 Ševětín. "Nákladní auto narazilo do svodidel," uvedl Matzner. Nyní se auto odtahuje a dálnice se uklízí. Když se odtahová služba snažila kamion vyprostit, prorazila se nádrž nákladního auta. Na vozovku pak unikly pohonné hmoty, na místě tak zasahují i hasiči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy