Indonéský Playboy ve vší počestnosti

7. 4. 2006 14:05
Jakarta - Legendární časopis Playboy vyšel premiérově v Indonésii. Uvnitř VIDEO

Navzdory sílícím protestům konzervativních muslimských uskupení a nacionalistických politiků uvedlo v pátek 7. dubna nejmenované indonéské nakladatelství na trh místní verzi známého lechtivého časopisu. Vydavatel nicméně splnil slib a nezveřejnil pro časopis charakteristické snímky obnažených žen.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Ministři financí EU se shodli na plánu pro oživení ekonomik

Ministři financí zemí Evropské unie se dnes dohodli na tom, že země eurozóny budou moci k oživení ekonomik stižených koronavirovou krizí využívat bez jakýchkoli podmínek záchranný fond ESM. Po dnešní videokonfereci euroskupiny to oznámilo několik ministrů.

Shodu na vydání společných dluhopisů, o které stály zvláště nejpostiženější země jako Itálie a Španělsko, naproti tomu ministři nedosáhli. O dalších možných nástrojích mají podle nich rozhodnout lídři unijních zemí.

Podle francouzského ministra financí Bruna Le Maira dospěli ministři k "excelentní dohodě", která umožní zemím okamžitě využít půl bilionu eur (14 bilionů Kč) z ESM. Obdobná částka by měla být k dispozici později v novém fondu pro zotavení ekonomik. O jeho financování však kvůli vzájemným neshodám ministři nerozhodli.

Zdroj: ČTK
Další zprávy