FOTO Tak probíhala demolice Hotelu Praha. Týden po týdnu

FOTO Tak probíhala demolice Hotelu Praha. Týden po týdnu
Slavnostně otevřen byl v květnu 1981.
V roce 2002 městská část Praha 6 hotel prodala za 501 milionů Kč společnosti Falcon Capital spojené s vymáháním ruského dluhu.
V lednu roku 2013 byl komplex prodán kyperské společnosti Maraflex, kterou vlastní podnikatel František Savov, ta ho téhož roku prodala skupině PPF.
Petr Kellner, majitel PPF,  má vilu hned vedle.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
11. 6. 2014 11:00
Stavba vrcholné normalizace, hotel pro nomenklaturní kádry KSČ padl ve věku 33 let k zemi. Poslal ho tam právě padesátiletý Petr Kellner. Vlastní vedlejší vilu, kterou v zapadajícím slunci zastiňoval.

Koncem ledna ještě stál, koncem května zmizely poslední zdi. Protože se už stavby běžně neodstraňují dynamitem, můžete se podívat, jak padal k zemi týden po týdnu.

Facebookové stránky autora

 

Právě se děje

před 15 minutami

Na dálnici D5 u Prahy se srazilo auto s motorkou, je uzavřena v obou směrech

Na dálnici D5 poblíž Prahy se odpoledne srazilo osobní auto s motorkou. Motocyklista utrpěl zranění, cestujícího z auta vyprošťují hasiči, řekl mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel. Dálnice je podle Národního dopravního informačního centra v obou směrech neprůjezdná.

Nehoda se stala na 4. kilometru ve směru na Prahu. Jeden z účastníků nehody jel podle prvotních informací v protisměru. Motocykl po střetu začal hořet, požár hasiči zlikvidovali. Podrobnější informace zatím mluvčí hasičů neměl k dispozici.

Zdroj: ČTK
Další zprávy