Horáček dříve uvedl, že mu prezidentskou kampaň žádná agentura dělat nebude. Nyní změnil názor

ČTK ČTK
Aktualizováno 30. 6. 2017 23:29
Prezidentský kandidát Michal Horáček bude ve volební kampani spolupracovat se společností Ewing Public Relations. Firma bude mít na starosti celorepublikovou komunikaci kampaně. V pátek to oznámil Jiří Táborský z Horáčkova volebního týmu. Textař a podnikatel Horáček při zahájení kandidatury prohlásil, že s agenturami spolupracovat nebude, nyní to označil za předčasné rozhodnutí. "Takhle velká věc se bez pomoci profesionálů dělat nedá. Po několikaměsíční kampani jsem se dostal do bodu, kdy potřebuju vedle sebe mít profesionální komunikační tým zvyklý vést kampaně na celorepublikové úrovni," uvedl Horáček. Ewing PR dělá kampaně například pro společnost Unipetrol, Skanska či skupinu DRFG.
Michal Horáček:  Dostal jsem se do bodu, kdy potřebuju vedle sebe mít profesionální komunikační tým zvyklý vést kampaně na celorepublikové úrovni.
Michal Horáček: Dostal jsem se do bodu, kdy potřebuju vedle sebe mít profesionální komunikační tým zvyklý vést kampaně na celorepublikové úrovni. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

Další zprávy