Obrazem: Legendární "Stouni" opět uhranuli Prahu. V Letňanech s nimi tančily desetitisíce fanoušků

Fanynka Rolling Stones v pražských Letňanech.
Rolling Stones zahájili pražský koncert kolem deváté hodiny večerní písní Street Fighting Man, která je považována za jednu z nejvíce politicky angažovaných skladeb skupiny.
Zpěvák Mick Jagger byl i na svých 74 let ve formě.
Stejně jako zbytek kapely.
Na středeční koncert přijeli do Letňan kromě těch českých i fanoušci z různých koutů Evropy. Pořadatelé koncertu očekávali nejméně 50 000 diváků.
Foto: ČTK
4. 7. 2018 23:35
Slavná britská rocková kapela se po patnácti letech vrátila do Prahy, kde od roku 1990 vystoupila celkově popáté. Naposledy v Česku zahráli "Stouni" v roce 2007 v Brně.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy