Obrazem: Tak začínají "Jágrové". Pražané tuhle zimu sníh doma neviděli, teď to vynahradil led

Obrazem: Tak začínají "Jágrové". Pražané tuhle zimu sníh doma neviděli, teď to vynahradil led
Týdenní mrazy, první letošní zimy, proměnily rybníky v pražské Královské oboře v luxusní sportoviště.
Nikdo tu není, je pátek dopoledne.
Policie krouží parkem a loví majitele neupoutaných psů.
Na největším pražském sídlišti v Centrálním parku Jihozápadního města.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
2. 3. 2018 18:20
Sníh v Praze tuhle zimu nebyl. Holomráz na začátku jara vylákal klouzání milovné Pražany na led. Vltava sice nezamrzla, ale všechny rybníky a louže jsou zamrzlé a krásně hladké.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Tenisté Evropy vedou v Laver Cupu po prvním dnu nad světem 3:1

Tenisté Evropy vedou po úvodním dnu Laver Cupu nad výběrem světa 3:1. Body výběru kapitána Björna Borga získali ve dvouhrách v Ženevě Dominic Thiem a Stefanos Tsitsipas, v týmu Johna McEnroea uspěl Jack Sock. Čtyřhru na závěr dnešního programu vyhrál domácí favorit Roger Federer s Alexandrem Zverevem nad Denisem Shapovalovem se Sockem 6:3, 7:5.

Rakušan Thiem v úvodním duelu třetího ročníku Laver Cupu odvrátil v duelu se Shapovalovem tři mečboly a nakonec Kanaďana porazil 6:4, 5:7 a 13:11. Američan Sock pak vyrovnal výhrou 6:1, 7:6 nad Italem Fabiem Fogninim a Evropu pak dostal znovu do vedení Tsitsipas, který v duelu debutantů přehrál dalšího Američana Taylora Fritze 6:2, 1:6, 10:7.

Úvodní ročník, který v roce 2017 hostila Praha, vyhrál tým Evropy a vloni v Chicagu trofej obhájil. V Ženevě bude vítěz znám v neděli.

Tenisový Laver Cup v Ženevě:

Evropa - Výběr světa 3:1 po prvním dnu

Thiem - Shapovalov 6:4, 5:7, 13:11, Fognini - Sock 1:6, 6:7 (3:7), Tsitsipas - Fritz 6:2, 1:6, 10:7, Federer, A. Zverev - Shapovalov, Sock 6:3, 7:5.

Další zprávy