Vybrali jste nejlepší finanční produkty roku. Tady jsou

Petr Kučera Petr Kučera
18. 5. 2011 16:28
Soutěž Zlatá koruna zná vítěze Ceny veřejnosti a Ceny podnikatelů

Praha - Devátý ročník soutěže finančních produktů Zlatá koruna zná vítěze prvních dvou kategorií. Jsou stejní jako vloni.

Cenu veřejnosti vyhrála potřetí za sebou Internet Banka od GE Money Bank. Prvenství v Ceně podnikatelů pak obhájilo mBusiness Konto od mBank.

Zmíněné dvě kategorie jsou jediné, kde o vítězích rozhoduje širší veřejnost. Celkem letos prostřednictvím internetu a SMS hlasovalo zhruba 144 tisíc lidí, kteří mohli vybírat z více než 700 finančních produktů na českém trhu.

O ostatních vítězích Zlaté koruny rozhoduje porota složená z téměř 390 finančních odborníků. Na začátku června vyhlásí výsledky patnácti specializovaných kategorií a dále Novinku roku.

Cena veřejnosti - konečné pořadí do 10. místa:

1. Internet Banka / GE Money Bank, a.s.
2. mKonto - osobní účet / mBank - BRE Bank SA
3. Nízká hyposplátka / Raiffeisen stavební spořitelna
4. Klasický spotřebitelský úvěr Cetelem / Cetelem ČR
5. Servis 24 / Česká spořitelna,
6. 1. Povinné ručení Bez povinností s hlášením škody přes smartphone aplikaci / Česká pojišťovna
7. Spořicí účet ING Konto / ING Bank N.V.
8. Fio Běžný účet bez poplatků / Fio banka
9. ČSOB InternetBanking 24 / Československá obchodní banka
10. Internetové bankovnictví / Poštovní spořitelna

Cena podnikatelů - konečné pořadí do 10. místa

1. mBusiness Konto / mBank - BRE Bank SA
2. Spořící účet pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby / GE Money Bank
3. Jistota / Česká pojišťovna
4. Fio Běžný účet bez poplatků - podnikatelský / Fio banka
5. Konto Genius Business Active / GE Money Bank
6. mBusiness eMax / mBank - BRE Bank SA
7. Era účet k podnikání / Poštovní spořitelna
8. Allianz Komplexní pojištění podnikatelů NOE Plus / Allianz pojišťovna
9. Autoúvěr/Motoúvěr Cetelem pro podnikatele / Cetelem ČR
10. Podnikatelské eKonto Premium / Raiffeisenbank

Připomeňte si vítěze dalších soutěží:

 

Právě se děje

před 6 minutami

Americký ministr zdravotnictví rezignoval kvůli útoku Trumpovců na Kapitol

Rezignaci podal v pátek ministr zdravotnictví Spojených států Alex Azar. Svůj krok zdůvodnil násilným útokem stoupenců amerického prezidenta Donalda Trumpa na americký Kongres z minulého týdne. Informovala o tom televize CNN. Azar podle ní zůstane ve funkci do 20. ledna, tedy do inaugurace nového prezidenta Joea Bidena.

Sídlo amerického Kongresu minulý týden během schůze k volebním výsledkům napadl dav Trumpových stoupenců, přičemž výtržnostem výrazně přispěl sám prezident. Šéf Bílého domu soustavně šířil nepravdivé a nepodložené informace o průběhu a výsledku voleb, na mítincích i na sociálních sítích burcoval své voliče a jen těsně před vypuknutím nepokojů své příznivce vyzval k pochodu na Kapitol. V důsledku nastalého chaosu zemřelo pět lidí.

V reakci na středeční události na Kapitolu již oznámili odchod z Trumpova vládního týmu ministryně školství Betsy DeVosová, ministryně dopravy Elaine Chaová nebo ministr vnitřní bezpečnosti Chad Wolf. Rezignaci podali například i náměstek bezpečnostního poradce Bílého domu Matt Pottinger či bývalý personální šéf Bílého domu Mick Mulvaney, který nyní působil jako zvláštní zmocněnec USA v Severním Irsku.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Facebook zakáže svolávání událostí u vládních budov v den Bidenovy inaugurace

Facebook zablokuje možnost svolávat na své síti akce v blízkosti důležitých vládních budov ve Washingtonu v den inaugurace nového prezidenta Joea Bidena. Provozovatel známé sociální sítě to uvedl v pátek ve zprávě na svém blogu. Dodal také, že bude všechny akce z 20. ledna související s uvedením prezidenta do úřadu kontrolovat a ty, které by porušily jeho pravidla, zruší.

Firma reaguje na události z minulé středy, kdy dav příznivců prezidenta Donalda Trumpa násilím vtrhl do washingtonského Kapitolu poté, co se v předchozích týdnech stupňovaly násilné výroky a výzvy k akci na sociálních sítích. Před ozbrojenými protesty ve dnech těsně před inaugurací varoval i Federální úřad pro vyšetřování (FBI).

Facebook oznámil ještě některá další omezení. Pokud zaznamená "signály typu opakovaného porušení našich zásad" uživateli takového účtu zablokuje možnost vkládat živá videa, vytvářet události nebo být správcem stránky či skupiny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy