Sem si milionáři chodí pro peníze. Fotoexkurze

Sem si milionáři chodí pro peníze. Fotoexkurze
Kdo vyhraje ve sportce nebo jiné číselné loterii více než 300 tisíc korun, nedostane je ve sběrnách opatřených známou žlutou koulí s logem firmy, ale musí až do Prahy.
V pražských Vysočanech je centrála Sazky. Letos je, pokud jde o výrobu milionářů, rekordní rok...
Kdo vyhraje nějaký ten milion, dostane se sem. V milionářské místnosti především technik Sazky na přístroji, který vidíte, zkontroluje pravost dokladu o sázce.
Do této místnosti letos tedy zavítali i výherci dvou nejvyšších výher historie - kromě páru z Chrudimi  také muž z Ostravska (126 milionů).
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Vojtěch Marek, Zdeněk John
22. 12. 2013 15:00
Podívejte se, jak to vypadá tam, kam si výherci ve sportce chodí pro peníze.

Pojďte se s námi podívat na exkurzi do místnosti, kde výherci milionových jackpotů dostávají své peníze. Letos si ze Sazky odnesli výherci dvě nejvyšší výhry historie (399 milionů a 126 milionů).

 

Právě se děje

před 3 hodinami

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy