Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: Jakub Plíhal

mBank - z bankomatů vybírejte alespoň 1500 korun

Foto: Jakub Plíhal

Klienti mBank mají vždy zdarma vedení účtu, všechny příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy či inkasa nebo kontokorent. Zdarma je i neomezený počet výběrů z jakéhokoli bankomatu v Česku, stejně jako v zahraničí. Ovšem jen za podmínky, že klient vybere alespoň 1500 korun. Kdo vybere méně, zaplatí vždy 29 korun.

Ze základních položek je u mKonta zpoplatněno jen vedení bezkontaktní platební karty. Tento poplatek ve výši 29 korun lze ale jednoduše vymazat - utratit přes karty mBank alespoň 1500 korun v měsíci. Banka poplatek odpouští také klientům, kteří od ní mají úvěr.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 4 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy