Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.

mBank - z bankomatů vybírejte alespoň 1500 korun

Foto: Jakub Plíhal

Klienti mBank mají vždy zdarma vedení účtu, všechny příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy či inkasa nebo kontokorent. Zdarma je i neomezený počet výběrů z jakéhokoli bankomatu v Česku, stejně jako v zahraničí. Ovšem jen za podmínky, že klient vybere alespoň 1500 korun. Kdo vybere méně, zaplatí vždy 29 korun.

Ze základních položek je u mKonta zpoplatněno jen vedení bezkontaktní platební karty. Tento poplatek ve výši 29 korun lze ale jednoduše vymazat - utratit přes karty mBank alespoň 1500 korun v měsíci. Banka poplatek odpouští také klientům, kteří od ní mají úvěr.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Anthony při debutu za Portland k výhře nepomohl

S novou posilou Carmelem Anthonym nastoupili basketbalisté Portlandu v úterním programu NBA v New Orleansu, pětatřicetiletá hvězda je však k vítězství nedovedla. Blazers podlehli 104:115 a zaznamenali už desátou porážku v sezoně. LeBron James se stal prvním hráčem v historii, který proti všem 30 ligovým klubům zaznamenal triple double, a Lakers se po výhře 112:107 nad Oklahomou znovu osamostatnili v čele tabulky.

Výsledky NBA:

LA Lakers - Oklahoma City 112:107, Memphis - Golden State 95:114, New Orleans - Portland 115:104, Sacramento - Phoenix 120:116.

Aktualizováno před 1 hodinou

Dálnice D1 je kvůli nehodě uzavřena u Brna směrem na Vyškov

Kvůli nehodě osobního a nákladního auta u Rohlenky na Brněnsku byla ve středu ráno téměř na čtyři hodiny uzavřena dálnice D1 mezi kilometry 203 a 210 ve směru z Brna na Vyškov. Řidič osobního vozu utrpěl zranění a jeho spolujezdec zemřel. Vyplývá to z informací Národního dopravního informačního centra a mluvčího jihomoravské policie.

Kvůli nehodě byla dálnice D1 východně od Brna uzavřena zhruba od 3:00. Dálnice byla opět zprůjezdněna kolem 6:45. Policie předpokládá, že doprava v místě nehody se postupně stabilizuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy