Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.

Poštovní spořitelna – dvojče Plus Konta

Foto: Jakub Plíhal

Také Poštovní spořitelna - "červená značka" skupiny ČSOB - nabízí dobrý bezplatný účet, pokud vám na něj přijde alespoň 10 tisíc korun měsíčně. I zde je základní cena Poštovního účtu 69 korun, platí ji ten, kdo nesplní podmínku na měsíční obrat.

Balíček obsahuje základní služby, které většina běžných klientů potřebuje. Zdarma jsou všechny tuzemské platby a operace s trvalými příkazy i inkasy, pokud jsou zadané v internetovém bankovnictví. Bez poplatku jsou dále výběry z bankomatů skupiny ČSOB (výběr u konkurence vyjde na 39 korun), zdarma je i jeden výběr na pobočkách pošty měsíčně, stejně jako vedení kontokorentu, tedy povoleného přečerpání. Součástí účtu jsou také dvě bezkontaktní karty MasterCard.

 

Právě se děje

před 41 minutami

Fanoušci Baníku vybrali 330 tisíc korun pro rodiny obětí střelby

Finanční sbírka ostravských fotbalových fanoušků na sobotním ligovém utkání Baníku proti Spartě vynesla přibližně 330 tisíc korun. Obnos bude poukázán pozůstalým sedmi obětí tragické střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě-Porubě.

Ve sbírce, kterou organizoval spolek Baník Baníku, podle webu sdružení bylo vybráno 326.968 korun i drobné sumy v cizích měnách. Dohromady se jedná přibližně o 330 tisíc korun.

Vedle ostravských fanoušků se do charity zapojil i samotný Baník, který z výtěžku věnoval na stejný účel 150 tisíc korun. Další peníze mezi sebou vybírají hráči a zaměstnanci klubu.

Další zprávy