Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.

Moneta Money Bank – zdarma za 7000 korun na účet

Foto: Moneta Money Bank

Účet Genius Free & Flexi od Moneta Money Bank (dříve GE Money Bank) je bez poplatků v měsíci, kdy na něj přijde alespoň sedm tisíc korun. Kdo tuto podmínku nesplní, zaplatí za měsíční vedení 149 korun. Poplatek se nevybírá v prvních dvou měsících od podepsání smlouvy.

Při splnění základní podmínky (příchozí platby alespoň sedm tisíc korun) jsou v měsíci bez poplatků všechny běžné bankovní služby. Tedy příchozí a odchozí platby zadané elektronicky, trvalé příkazy a inkasa spravovaná elektronicky, bezkontaktní platební karta (MasterCard Debit nebo Maestro) a také výběry z bankomatů Moneta Money Bank. Každý výběr u tuzemské konkurence je naopak zpoplatněn - stojí 49 korun. V balíčku je také například možnost platební bezkontaktní nálepky nebo vedení kontokorentu.

Kdo má na všech produktech v bance uložen v součtu alespoň jeden milion korun, může vymazat poplatek také u nejvýkonnějšího účtu, který Moneta nabízí. Produkt s názvem Genius Gold jinak stojí 469 korun měsíčně.

 

Právě se děje

před 50 minutami

Prezident Biden bude podporovat vzájemně dojednané dvoustátní řešení izraelsko-palestinského konfliktu, řekl úřadující vyslanec USA při OSN

Zdroj: ČTK
Další zprávy