Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: Jakub Plíhal

Air Bank - úrok jako bonus

Air Bank
Air Bank | Foto: Libor Fojtík

Běžný účet ve variantě nazvané Malý tarif nabízí Air Bank bez poplatku za vedení. Zdarma jsou i všechny příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy či inkasa a bezkontaktní platební karta MasterCard. Bez poplatku jsou i všechny výběry z bankomatů Air Bank (při výběru z bankomatu konkurenčních bank zaplatíte 25 korun). Další možností je výběr na terminálech Sazky za poplatek 10 korun.

Specialitou běžného účtu v Air Bank je možnost získat vyšší úročení - nyní rovné jedno procento. Vyšší úrok získá ten, kdo v měsíci zaplatí kartou alespoň pětkrát u obchodníků, přičemž vyšší úrok se vztahuje na vklad do výše 100 tisíc korun.

Do konce roku je zdarma i vedení speciální služby Šanon, díky níž lze v internetovém bankovnictví Air Bank uchovávat faktury a účtenky. Služba navíc umí faktury i sama "číst" a připravit z nich platební příkaz. Poté tato služba s Malým tarifem vyjde na 25 korun.

 

Právě se děje

Další zprávy