Pro účet zdarma na poštu? Porovnali jsme nové bezpoplatkové konto s konkurencí

Jiří Hovorka Jiří Hovorka
4. 5. 2017 8:08
Nabídka účtů s nulovými nebo nízkými poplatky je opět zajímavější. ČSOB zmírnila od května podmínky pro účet zdarma. Projděte si nový přehled.

ČSOB – zdarma za 10 tisíc na účet

Foto: ČTK

ČSOB nabízí účet zdarma nazvaný Plus Konto. Základní cena je sice 69 korun za měsíc, zdarma je ale pro každého, komu na účet přijde alespoň 10 tisíc korun měsíčně.

V balíčku jsou všechny základní služby, které většina běžných klientů potřebuje. Zdarma jsou všechny tuzemské platby a operace s trvalými příkazy i inkasy, pokud jsou zadané v internetovém bankovnictví. Bez poplatku jsou dále výběry z bankomatů ČSOB včetně Poštovní spořitelny (výběr u konkurence vyjde na 40 korun), zdarma je i jeden výběr hotovosti na poště, stejně jako vedení kontokorentu, tedy povoleného přečerpání. Součástí účtu jsou také až dvě bezkontaktní karty MasterCard.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 15 minutami

Prezident Miloš Zeman jmenoval Pavla Šámala soudcem Ústavního soudu. Ten je tak po víc než roce kompletní

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek na Pražském hradě jmenoval dosavadního předsedu Nejvyššího soudu Pavla Šámala soudcem Ústavního soudu  Soud je tak kompletní po více než roce, jednoho soudce postrádal od rezignace Jana Musila ze zdravotních důvodů k loňskému 31. lednu. Senát vyslovil souhlas se jmenováním experta na ústavní právo Šámala koncem ledna.

Po dnešním přesunu Šámala mezi ústavní soudce povede Nejvyšší soud do jmenování nového předsedy jeho místopředseda Roman Fiala, sdělil mluvčí soudu Petr Tomíček. Hrad zatím neupřesnil, kdy Zeman nového předsedu vybere. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy